Miasto Sevierville - Logo

Miasto Sevierville

Misją miasta Sevierville jest świadczenie wysokiej jakości usług, przy jednoczesnym zachowaniu i wspieraniu zbiorowych interesów wszystkich obywateli i gości naszej społeczności.

Rozpocznij działalność gospodarczą w Sevierville

Odwiedź nasz punkt kompleksowej obsługi i dowiedz się, jak rozpocząć działalność gospodarczą w Sevierville.

Convention Center

Przeznaczenie. Placówka. Twoje wydarzenie. Położone w odległości jednego dnia jazdy samochodem od ponad połowy populacji kraju i otoczone sklepami, atrakcjami i pokazami, nowe Centrum Kongresowe Sevierville jest gotowe na organizację Twojego wydarzenia.

Klub golfowy w Sevierville

Klub golfowy Sevierville obejmuje dwa 18-dołkowe pola mistrzowskie: „The Highlands” o par 70, które wije się wśród bujnych wzgórz i górskich stawów ze słodką wodą, oraz „The River” o par 72, które rozciąga się wzdłuż i w poprzek rzeki Little Pigeon.

Zgłoś problem

Wyślij e-mail, aby zgłosić problem do miasta Sevierville tutaj

Zgłoś problem lub złóż wniosek o usługę.

Skontaktuj się z nami!

Pozostań w kontakcie z miastem na Facebooku i X.

Płatności online

Zapłać rachunek za wodę lub złóż podatek hotelowy online tutaj

Zapłacić rachunek za wodę lub plik podatek hotelowy online.

Witamy w mieście Sevierville

Twoje rodzinne miasto w Smokies.

Pomnik Dolly Parton przed budynkiem sądu hrabstwa Sevier w Sevierville w stanie Tennessee 

Witamy na oficjalnej stronie internetowej miasta Sevierville w stanie Tennessee.
Miasto rodzinne Dolly Parton i Twoje miasto w Smokies! 

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza strona i uznasz zawarte w niej informacje za przydatne. Zachęcamy do rozejrzenia się i odkrycia wszystkiego, co ma do zaoferowania Sevierville w stanie Tennessee. 

Jest to misja miasta Sevierville aby świadczyć wysokiej jakości usługi
jednocześnie zachowując i rozwijając interesy zbiorowe
wszystkich obywateli
i gości naszej gminy.

Jeśli masz pytania dotyczące naszego Miasta, zadzwoń do nas pod numer 865.453.5504

Więcej informacji o naszym mieście można znaleźć na stronie Informacje o relokacji miasta Sevierville U dołu tej strony.

Podstawowe czynności

Harmonogram zajęć będzie dostępny co miesiąc. Różne zajęcia obejmują piłkę nożną, pływanie, kręgle, łucznictwo, programy fitness, siatkówkę, projekty artystyczne, koszykówkę, zbijak, kickball, piłkę nożną, whiffleball, tenis, polo, obrazki, karaoke, bingo, lekcje gotowania, imprezy i zajęcia wakacyjne, turnieje, konkursy , a także wiele innych gier, sportów, wydarzeń specjalnych i zajęć. Dzieci mają także możliwość wzięcia udziału w comiesięcznej wycieczce terenowej. Potencjalne wycieczki terenowe w tym roku szkolnym to: jarmark hrabstwa Sevier, labirynt kukurydzy Kyker Farm, festiwal bożonarodzeniowy w Dollywood, kolejna sezonowa wycieczka terenowa związana z Bożym Narodzeniem (zostanie ogłoszona), kryty park wodny Wilderness i snowtubing Ober Gatlinburg oraz dwie dodatkowe wycieczki terenowe (do ogłoszenia). Uczestnictwo w wycieczkach terenowych jest opcjonalne, zazwyczaj wiąże się z dodatkowymi kosztami i należy się na nie zapisać. Program będzie przebiegał normalnie w ośrodku kultury dla dzieci, które nie chcą brać udziału w wycieczkach terenowych. Codziennie zapewniana jest przekąska.

Powiadomienia publiczne

Najnowsze wiadomości

Aby zobaczyć pełną listę stanowisk w mieście Sevierville

Zatrudnialiśmy 300 osób

Zobacz aktualne oferty pracy!

Nadchodzące wydarzenia

1 sierpnia
Posiedzenia Komisji Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
1 sierpnia
1 sierpnia
Komisja Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
5 sierpnia
19 sierpnia

Kalendarz miejski