Miasto Sevierville - Logo

Miasto Sevierville

Misją miasta Sevierville jest świadczenie wysokiej jakości usług, przy jednoczesnym zachowaniu i wspieraniu zbiorowych interesów wszystkich obywateli i gości naszej społeczności.

Rozpocznij działalność gospodarczą w Sevierville

Odwiedź nasz punkt kompleksowej obsługi i dowiedz się, jak rozpocząć działalność gospodarczą w Sevierville.

Convention Center

Przeznaczenie. Placówka. Twoje wydarzenie. Położone w odległości jednego dnia jazdy samochodem od ponad połowy populacji kraju i otoczone sklepami, atrakcjami i pokazami, nowe Centrum Kongresowe Sevierville jest gotowe na organizację Twojego wydarzenia.

Klub golfowy w Sevierville

Klub golfowy Sevierville obejmuje dwa 18-dołkowe pola mistrzowskie: „The Highlands” o par 70, które wije się wśród bujnych wzgórz i górskich stawów ze słodką wodą, oraz „The River” o par 72, które rozciąga się wzdłuż i w poprzek rzeki Little Pigeon.

Zgłoś problem

Wyślij e-mail, aby zgłosić problem do miasta Sevierville tutaj

Zgłoś problem lub złóż wniosek o usługę.

Skontaktuj się z nami!

Pozostań w kontakcie z miastem na Facebooku i X.

Płatności online

Zapłać rachunek za wodę lub złóż podatek hotelowy online tutaj

Zapłacić rachunek za wodę lub plik podatek hotelowy online.

Witamy w mieście Sevierville

Twoje rodzinne miasto w Smokies.

Pomnik Dolly Parton przed budynkiem sądu hrabstwa Sevier w Sevierville w stanie Tennessee 

Witamy na oficjalnej stronie internetowej miasta Sevierville w stanie Tennessee.
Miasto rodzinne Dolly Parton i Twoje miasto w Smokies! 

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza strona i uznasz zawarte w niej informacje za przydatne. Zachęcamy do rozejrzenia się i odkrycia wszystkiego, co ma do zaoferowania Sevierville w stanie Tennessee. 

Jest to misja miasta Sevierville aby świadczyć wysokiej jakości usługi
jednocześnie zachowując i rozwijając interesy zbiorowe
wszystkich obywateli
i gości naszej gminy.

Jeśli masz pytania dotyczące naszego Miasta, zadzwoń do nas pod numer 865.453.5504

Więcej informacji o naszym mieście można znaleźć na stronie Informacje o relokacji miasta Sevierville U dołu tej strony.

Właściciel i operator, Jeff Franklin

Jeff jest właścicielem i operatorem Cobra Canine. Poświęcił ostatnie 20 lat na rozwój kłów najwyższej jakości; za narkotyki, materiały wybuchowe, zwłoki, śledzenie, ochronę osobistą i posłuszeństwo. Jeff wyszkolił setki psów do działań policyjnych i specjalnych, takich jak jednostki SWAT i jednostki wojskowe.

Jeff jest poszukiwanym źródłem wiedzy w psim świecie. Jego doświadczenie i talenty zostały wystawione na próbę, gdy poproszono go o rozwój i szkolenie taktycznych psów roboczych dla Grupy Rozwoju Specjalnych Wojen Marynarki Wojennej, Grupy 2 Marynarki Wojennej Specjalnej, a także Ekwadorskiej Policji Narodowej. Doskonalił swoje umiejętności, szkoląc się w Europie, Iraku, Afganistanie oraz Ameryce Południowej i Środkowej.

Jeff był odpowiedzialny za szkolenie, certyfikację i zapewnienie, że psy służbowe policyjne i wojskowe były gotowe do rozmieszczenia we współczesnych teatrach działań. Jeff był bezpośrednio odpowiedzialny za obsługę potrzeb kilku dużych programów, w tym USSS, Pentagonu, amerykańskiej służby celnej, amerykańskiej armii, Gwatemali, Algierii i licznych wydziałów policji. To doświadczenie pozwoliło Jeffowi zrozumieć i sprostać potrzebom nowych programów oraz opracować system, który zapewni pomyślne wdrożenie psich zespołów w Twojej organizacji.

Jeff ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy w charakterze tresera i tresera psów policyjnych i widział z pierwszej ręki rezultaty swoich wysiłków. Jeff wyszkolił ponad 3000 psów i ma wyjątkową umiejętność dopasowania odpowiedniego psa do potrzeb Twojej organizacji.

Powiadomienia publiczne

Najnowsze wiadomości

Aby zobaczyć pełną listę stanowisk w mieście Sevierville

Zatrudnialiśmy 300 osób

Zobacz aktualne oferty pracy!

Nadchodzące wydarzenia

1 lipca
4 lipca

SPOTKANIE PRZENIESIONE DO 11 LIPCATH

11 lipca
Posiedzenia Komisji Planowania
Data 07.11.2024 5: 00 pm

 

11 lipca
Komisja Planowania
Data 07.11.2024 5: 00 pm
15 lipca

Kalendarz miejski