Miasto Sevierville - Logo

Miasto Sevierville

Misją miasta Sevierville jest świadczenie wysokiej jakości usług, przy jednoczesnym zachowaniu i wspieraniu zbiorowych interesów wszystkich obywateli i gości naszej społeczności.

Rozpocznij działalność gospodarczą w Sevierville

Odwiedź nasz punkt kompleksowej obsługi i dowiedz się, jak rozpocząć działalność gospodarczą w Sevierville.

Convention Center

Przeznaczenie. Placówka. Twoje wydarzenie. Położone w odległości jednego dnia jazdy samochodem od ponad połowy populacji kraju i otoczone sklepami, atrakcjami i pokazami, nowe Centrum Kongresowe Sevierville jest gotowe na organizację Twojego wydarzenia.

Klub golfowy w Sevierville

Klub golfowy Sevierville obejmuje dwa 18-dołkowe pola mistrzowskie: „The Highlands” o par 70, które wije się wśród bujnych wzgórz i górskich stawów ze słodką wodą, oraz „The River” o par 72, które rozciąga się wzdłuż i w poprzek rzeki Little Pigeon.

Zgłoś problem

Wyślij e-mail, aby zgłosić problem do miasta Sevierville tutaj

Zgłoś problem lub złóż wniosek o usługę.

Skontaktuj się z nami!

Pozostań w kontakcie z miastem na Facebooku i X.

Płatności online

Zapłać rachunek za wodę lub złóż podatek hotelowy online tutaj

Zapłacić rachunek za wodę lub plik podatek hotelowy online.

Witamy w mieście Sevierville

Twoje rodzinne miasto w Smokies.

Pomnik Dolly Parton przed budynkiem sądu hrabstwa Sevier w Sevierville w stanie Tennessee 

Witamy na oficjalnej stronie internetowej miasta Sevierville w stanie Tennessee.
Miasto rodzinne Dolly Parton i Twoje miasto w Smokies! 

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza strona i uznasz zawarte w niej informacje za przydatne. Zachęcamy do rozejrzenia się i odkrycia wszystkiego, co ma do zaoferowania Sevierville w stanie Tennessee. 

Jest to misja miasta Sevierville aby świadczyć wysokiej jakości usługi
jednocześnie zachowując i rozwijając interesy zbiorowe
wszystkich obywateli
i gości naszej gminy.

Jeśli masz pytania dotyczące naszego Miasta, zadzwoń do nas pod numer 865.453.5504

Więcej informacji o naszym mieście można znaleźć na stronie Informacje o relokacji miasta Sevierville U dołu tej strony.

Możliwości zatrudnienia

Sevierville, Tennessee to największe miasto i siedziba hrabstwa w hrabstwie Sevier w stanie Tennesota, położone około 30 mil na południowy wschód od centrum Knoxville i 10 mil od najczęściej odwiedzanego parku narodowego w kraju, Parku Narodowego Great Smoky Mountains. Około 20,000 XNUMX mieszkańców nazywa Sevierville domem, ale miliony odwiedzają je co roku, aby skorzystać z wielu atrakcji, zakupów i możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu, jakie ma do zaoferowania ta okolica.

Miasto Sevierville, założone w 1795 r., jest gminą zarejestrowaną w 1901 r., ma samorządowy rząd z burmistrzem i radą radnych. Burmistrz jest wybierany ogółem i jego kadencja trwa 2 lata. Wyznaczony Wójt pełni funkcję kierownika administracyjnego Miasta.

Od 1 lipca 2023 r. miasto Sevierville zatrudnia około 349 pracowników pełnoetatowych i dodatkowych 250 pracowników w niepełnym wymiarze godzin. Miasto zapewnia mieszkańcom i gościom następujące usługi: policja, straż pożarna, parki, roboty publiczne, drogi, inżynieria, przepisy budowlane, planowanie, zasoby ludzkie, rozwój gospodarczy, centrum kongresowe i pole golfowe.

Aby wyszukać i ubiegać się o pracę w mieście Sevierville – przejdź do https://www.governmentjobs.com/careers/seviervilletn 

Powiadomienia publiczne

Najnowsze wiadomości

Aby zobaczyć pełną listę stanowisk w mieście Sevierville

Zatrudnialiśmy 300 osób

Zobacz aktualne oferty pracy!

Nadchodzące wydarzenia

1 sierpnia
Posiedzenia Komisji Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
1 sierpnia
1 sierpnia
Komisja Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
5 sierpnia
19 sierpnia

Kalendarz miejski