Miasto Sevierville - Logo

Miasto Sevierville

Misją miasta Sevierville jest świadczenie wysokiej jakości usług, przy jednoczesnym zachowaniu i wspieraniu zbiorowych interesów wszystkich obywateli i gości naszej społeczności.

Rozpocznij działalność gospodarczą w Sevierville

Odwiedź nasz punkt kompleksowej obsługi i dowiedz się, jak rozpocząć działalność gospodarczą w Sevierville.

Convention Center

Przeznaczenie. Placówka. Twoje wydarzenie. Położone w odległości jednego dnia jazdy samochodem od ponad połowy populacji kraju i otoczone sklepami, atrakcjami i pokazami, nowe Centrum Kongresowe Sevierville jest gotowe na organizację Twojego wydarzenia.

Klub golfowy w Sevierville

Klub golfowy Sevierville obejmuje dwa 18-dołkowe pola mistrzowskie: „The Highlands” o par 70, które wije się wśród bujnych wzgórz i górskich stawów ze słodką wodą, oraz „The River” o par 72, które rozciąga się wzdłuż i w poprzek rzeki Little Pigeon.

Zgłoś problem

Wyślij e-mail, aby zgłosić problem do miasta Sevierville tutaj

Zgłoś problem lub złóż wniosek o usługę.

Skontaktuj się z nami!

Pozostań w kontakcie z miastem na Facebooku i X.

Płatności online

Zapłać rachunek za wodę lub złóż podatek hotelowy online tutaj

Zapłacić rachunek za wodę lub plik podatek hotelowy online.

Witamy w mieście Sevierville

Twoje rodzinne miasto w Smokies.

Pomnik Dolly Parton przed budynkiem sądu hrabstwa Sevier w Sevierville w stanie Tennessee 

Witamy na oficjalnej stronie internetowej miasta Sevierville w stanie Tennessee.
Miasto rodzinne Dolly Parton i Twoje miasto w Smokies! 

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza strona i uznasz zawarte w niej informacje za przydatne. Zachęcamy do rozejrzenia się i odkrycia wszystkiego, co ma do zaoferowania Sevierville w stanie Tennessee. 

Jest to misja miasta Sevierville aby świadczyć wysokiej jakości usługi
jednocześnie zachowując i rozwijając interesy zbiorowe
wszystkich obywateli
i gości naszej gminy.

Jeśli masz pytania dotyczące naszego Miasta, zadzwoń do nas pod numer 865.453.5504

Więcej informacji o naszym mieście można znaleźć na stronie Informacje o relokacji miasta Sevierville U dołu tej strony.

Sevierville otrzymuje nagrodę Ligi Miejskiej za doskonałość w zarządzaniu

Opublikowano 07.

Liga Miejska Tennessee przekazała następującą informację.

Dzięki innowacjom oraz zaangażowaniu w pozytywne i produktywne relacje robocze pomiędzy wybranymi urzędnikami a pracownikami władz miejskich, miasto Sevierville stara się świadczyć zarówno tradycyjne usługi miejskie na najwyższym poziomie, jak i znajdować nowe i unikalne sposoby świadczenia tych usług obywatelom.

W uznaniu zarówno najlepszego zarządzania, jak i najlepszych praktyk zarządzania miastem Sevierville, Liga Miejska Tennessee ma przyjemność wręczyć Sevierville nagrodę za doskonałość w zarządzaniu. Nagroda zostanie wręczona we wtorek, 16 sierpnia 2022 r. podczas 82. dorocznej konferencji Ligi Miejskiej Tennessee (TML), która odbędzie się w Gatlinburg Convention Center.

„Jesteśmy niezwykle wdzięczni za otrzymanie tej nagrody” – powiedział Russell Treadway, administrator miasta Sevierville. „Doceniam zaangażowanie naszych pracowników, Zarządu Burmistrza i Radnych, a zwłaszcza wsparcie naszych obywateli. To poczucie pokory być docenionym przez rówieśników. Nie możemy się doczekać, aby móc dalej korzystać z tej poprawy jakości życia”.

Znalezienie lepszych sposobów służenia i świadczenia usług społeczności to motto przyjęte zarówno przez wybieranych urzędników, jak i pracowników miejskich w Sevierville. Zarówno członkowie Zarządu Miasta, jak i Radni oraz pracownicy władz miejskich współpracują przy tworzeniu, projektowaniu i wdrażaniu nowych podejść do standardowego świadczenia usług w sposób zarówno namacalny, jak i niematerialny.

„W ciągu ostatnich kilku lat mieliśmy szczęście, że mogliśmy poczynić znaczne postępy w ogólnym świadczeniu ważnych usług dla naszego miasta” – powiedział burmistrz Sevierville Robbie Fox. „Oprócz rozbudowy naszych oddziałów policji i straży pożarnej, zmierzamy w kierunku rozbudowy naszego Domu Społeczności, dodając nowe elementy do naszego obecnego Parku Miejskiego, budując dodatkowy park miejski, a właśnie ukończyliśmy projektowanie ulic w centrum miasta i już widzimy nowe możliwości biznesowe i rekreacyjne. Jesteśmy szczerze wdzięczni za otrzymanie tej nagrody, jednak uznanie należy się radnym za ich wizję oraz mężczyznom i kobietom, którzy każdego dnia ciężko pracują, aby zapewnić wysoki poziom usług obywatelom Sevierville”.

W Sevierville niedawno ukończono warty 8 milionów dolarów projekt dotyczący krajobrazu śródmieścia, który zamienił potrzebę wymiany starzejących się sieci wodociągowych i kanalizacyjnych oraz rozwiązania problemu odprowadzania wód deszczowych w możliwość zapewnienia podziemnej energii elektrycznej, usług telefonicznych i kablowych. Wydziały miejskie wzięły udział w ogromnych, skoordynowanych działaniach z wykonawcami, urzędnikami budowlanymi i innymi osobami w zakresie zarządzania, projektowania, budowy i instalacji obu tych mediów, a także projektów związanych z kształtowaniem krajobrazu i upiększaniem.

Miasto wyemitowało niedawno obligacje o wartości 100 milionów dolarów na sfinansowanie rozbudowy siedziby policji, domu kultury, oczyszczalni wody i ścieków oraz budowy nowego parku East Sevierville. Nastąpiło to zaraz po ukończeniu budowy nowego budynku siedziby straży pożarnej o wartości 6.5 miliona dolarów i nowego budynku remizy strażackiej w centrum miasta o wartości 4.7 miliona dolarów, co skróci czas reakcji miasta.
Zapewnienie doskonałych usług ratunkowych to kolejny cel Sevierville. We współpracy z okręgową EMA miasto wprowadziło system Code Red Alert System, mający na celu ostrzeganie mieszkańców i turystów o krytycznych wydarzeniach. Straż pożarna w Sevierville powiększyła się z 38 pełnoetatowych stanowisk do 52 pełnoetatowych stanowisk, a także była świadkiem adopcji i szkolenia Embera, dalmatyńczyka, który będzie odgrywał kluczową rolę w edukacji i działaniach informacyjnych na temat bezpieczeństwa pożarowego.

Podobnie Departament Policji w Sevierville zwiększył liczbę funkcjonariuszy zaprzysiężonych z 58 do 65, a wszyscy funkcjonariusze patrolu zostali wyposażeni w kamery osobiste i automatyczne urządzenia do cytowania zakupione i wdrożone dla patrolujących policję. Wzrosła także interakcja policji ze społecznością dzięki programom takim jak Kawa z policjantem i Narodowy wieczór.

Niedawno kierownictwo ukończyło generalny plan dotyczący parków i rekreacji przy zaangażowaniu personelu parków. W mieście realizowanych jest obecnie kilka wyjątkowych programów dotyczących parków i rekreacji, w tym budowa nowych kortów do gry w pickleball oraz nawiązanie współpracy z miastem Pigeon Forge w zakresie zarządzania programami młodzieżowego baseballu w hrabstwie Sevier. Miasto współpracuje także z lokalną izbą handlową, aby rozpocząć program oznakowania obiektów historycznych, z którego skorzystają zarówno turyści, jak i lokalni mieszkańcy.

Oprócz ciężkiej pracy nad projektem krajobrazu ulic w centrum miasta pracownicy Sevierville Public Works ciężko pracowali w całym mieście. W całym mieście trwają duże projekty renowacji mostów, a także naprawy ogromnego otworu zapadliskowego. Nowa technologia samonawadniania pozwala zachować piękny wygląd kwiatów w centrum miasta, oszczędzając jednocześnie miastu setki godzin pracy i tysiące galonów wody. W ramach miejskiego planu przejścia na ADA dodano tysiące metrów chodników, setki krawężników i dziesiątki dostępnych sygnalizacji świetlnych dla pieszych.
Miasto stworzyło ogólnie powiązaną sieć drogową, która umożliwia zdalne pobieranie danych w czasie rzeczywistym i manipulowanie skrzyżowaniami, sterownikami oraz detekcję wideo za pomocą scentralizowanego oprogramowania. Miejski system sygnalizacji świetlnej jest na tyle responsywny, że może zmieniać harmonogram w celu dostosowania do aktualnych warunków ruchu drogowego.

Aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na wodę, miasto dodało dwie nowe przepompownie ścieków, zmodernizowało lub wymieniło 28 przepompowni, dodało nową stację podnoszenia poziomu wody i zmodernizowało osiem innych. Prawie 14,000 50 klientów wymieniło liczniki na automatyczne czytniki, dodano także 30 km sieci kanalizacyjnej i XNUMX km sieci wodociągowej.

W miarę ciągłego rozwoju miasta Sevierville usprawniło także kilka procesów mających na celu pobudzenie lokalnego rozwoju. Miasto wdrożyło możliwość składania i przeglądu planów oraz wydawania pozwoleń drogą elektroniczną, tworząc jednocześnie „punkt kompleksowej obsługi” obejmujący proces składania wniosków biznesowych i wydawania pozwoleń. Współpracując z podmiotami prywatnymi, stanem i programami lokalnymi, od 1,800 roku Sevierville sprowadziło ponad 2017 nowych mieszkań, z czego ponad połowa była dotowana w ramach programów lokalnych i stanowych, aby zapewnić ich przystępność cenową.

Koncentrując się na kliencie i współpracując w celu znalezienia unikalnych rozwiązań pomimo ograniczonych zasobów, miasto Sevierville pokazało, w jaki sposób planowanie strategiczne, praca zespołowa i koordynacja mogą stworzyć lepsze rządzenie i lepsze miasto.

Każdego roku Liga Miejska Tennessee honoruje miasta w całym stanie za ogólną doskonałość, ulepszenia, szczególne wyróżniające się programy lub osiągnięcia wydziałów.

Powiadomienia publiczne

Najnowsze wiadomości

Aby zobaczyć pełną listę stanowisk w mieście Sevierville

Zatrudnialiśmy 300 osób

Zobacz aktualne oferty pracy!

Nadchodzące wydarzenia

1 lipca
4 lipca

SPOTKANIE PRZENIESIONE DO 11 LIPCATH

11 lipca
Posiedzenia Komisji Planowania
Data 07.11.2024 5: 00 pm

 

11 lipca
Komisja Planowania
Data 07.11.2024 5: 00 pm
15 lipca

Kalendarz miejski