Miasto Sevierville - Logo

Miasto Sevierville

Misją miasta Sevierville jest świadczenie wysokiej jakości usług, przy jednoczesnym zachowaniu i wspieraniu zbiorowych interesów wszystkich obywateli i gości naszej społeczności.

Rozpocznij działalność gospodarczą w Sevierville

Odwiedź nasz punkt kompleksowej obsługi i dowiedz się, jak rozpocząć działalność gospodarczą w Sevierville.

Convention Center

Przeznaczenie. Placówka. Twoje wydarzenie. Położone w odległości jednego dnia jazdy samochodem od ponad połowy populacji kraju i otoczone sklepami, atrakcjami i pokazami, nowe Centrum Kongresowe Sevierville jest gotowe na organizację Twojego wydarzenia.

Klub golfowy w Sevierville

Klub golfowy Sevierville obejmuje dwa 18-dołkowe pola mistrzowskie: „The Highlands” o par 70, które wije się wśród bujnych wzgórz i górskich stawów ze słodką wodą, oraz „The River” o par 72, które rozciąga się wzdłuż i w poprzek rzeki Little Pigeon.

Zgłoś problem

Wyślij e-mail, aby zgłosić problem do miasta Sevierville tutaj

Zgłoś problem lub złóż wniosek o usługę.

Skontaktuj się z nami!

Pozostań w kontakcie z miastem na Facebooku i X.

Płatności online

Zapłać rachunek za wodę lub złóż podatek hotelowy online tutaj

Zapłacić rachunek za wodę lub plik podatek hotelowy online.

Witamy w mieście Sevierville

Twoje rodzinne miasto w Smokies.

Pomnik Dolly Parton przed budynkiem sądu hrabstwa Sevier w Sevierville w stanie Tennessee 

Witamy na oficjalnej stronie internetowej miasta Sevierville w stanie Tennessee.
Miasto rodzinne Dolly Parton i Twoje miasto w Smokies! 

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza strona i uznasz zawarte w niej informacje za przydatne. Zachęcamy do rozejrzenia się i odkrycia wszystkiego, co ma do zaoferowania Sevierville w stanie Tennessee. 

Jest to misja miasta Sevierville aby świadczyć wysokiej jakości usługi
jednocześnie zachowując i rozwijając interesy zbiorowe
wszystkich obywateli
i gości naszej gminy.

Jeśli masz pytania dotyczące naszego Miasta, zadzwoń do nas pod numer 865.453.5504

Więcej informacji o naszym mieście można znaleźć na stronie Informacje o relokacji miasta Sevierville U dołu tej strony.

Wytyczne dotyczące odpadów ogrodowych i śmieci wielkogabarytowych

Twoja opłata za wywóz śmieci w budynkach mieszkalnych i komercyjnych obejmuje zbieranie odpadów powstałych w wyniku normalnej i rutynowej konserwacji podwórka, a także śmieci wielkogabarytowych/śmieci, które gromadzisz od czasu do czasu. Po pędzel staramy się przechodzić obok Twojego domu przynajmniej raz w miesiącu; jednak może się zdarzyć, że zajmie to trochę więcej czasu. Prosimy o cierpliwość! Prosimy o umieszczanie odpadów na skraju ulicy lub pasa publicznego, łatwo dostępnego za pomocą naszego sprzętu do zbiórki (używamy dużej ciężarówki z hakiem z pazurami). Prosimy jednak o poświęcenie chwili na rozejrzenie się po miejscu, w którym umieszczasz odpady i zadanie sobie następujących pytań:

Czy blokuje chodnik lub jezdnię? Jedną z naszych głównych trosk jest bezpieczeństwo naszych obywateli i pracowników. Jeżeli chodnik jest zablokowany, oznacza to, że ktoś musi wyjść na ulicę, co zwiększa ryzyko odniesienia obrażeń przez pojazd. Prosimy o nie umieszczanie śmieci na chodniku.

Czy nad głową znajdują się linie elektryczne uniemożliwiające dojazd śmieciarki do odpadów? Prosimy również o nie umieszczanie go na wodomierzach lub zaworach gazowych; przy słupach energetycznych, odciągach, płotach lub w miejscach, które mogą kolidować z napowietrznymi liniami energetycznymi, gałęziami drzew lub zaparkowanymi samochodami.

Czy szczotka jest pocięta na łatwe do zarządzania odcinki o długości nie większej niż 8 stóp i starannie ułożona?

Należy pamiętać, że wszystko umieszczone przy krawężniku (inne niż 95-galonowy kontener City) może zostać uznane za śmieci gotowe do odbioru. Proszę nie stawiać przy krawężniku niczego, czego nie chcesz zbierać i wywozić.

Remont lub generalne wiosenne porządki?

Dlaczego nie wynająć kontenera do wrzucania materiałów budowlanych lub gruzu? Miasto dysponuje obecnie czternastostopowymi kontenerami rolkowymi, które klienci indywidualni mogą wynajmować.

Jak to działa:

Zlokalizuj miejsce na posesji, na którym będzie można postawić kontener. Należy pamiętać, że ciężarówka zrzucająca i odbierająca kontener potrzebuje miejsca na manewrowanie. Zadzwoń do Działu Robót Publicznych (865-429-4567), aby umówić się na dostawę kontenera. Zorganizuj rozliczenie (zwykle za pośrednictwem konta wodnego). Gdy kontener będzie już pełny i będziesz gotowy do jego opróżnienia, zadzwoń do Działu Robót Publicznych, aby umówić się na odbiór. Zawsze upewnij się, że nic nie blokuje kontenera, gdy ciężarówka przyjeżdża po niego.

Koszty:

Koszt wynajmu kontenera rolkowego to aktualna opłata za wywóz śmieci na wysypisko (plus 1.25 dolara za tonę podatku stanowego) i opłata za transport w wysokości 20.00 dolarów (około 125.00 dolarów za ładunek).

Powiadomienia publiczne

Najnowsze wiadomości

Aby zobaczyć pełną listę stanowisk w mieście Sevierville

Zatrudnialiśmy 300 osób

Zobacz aktualne oferty pracy!

Nadchodzące wydarzenia

1 sierpnia
Posiedzenia Komisji Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
1 sierpnia
1 sierpnia
Komisja Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
5 sierpnia
19 sierpnia

Kalendarz miejski