Miasto Sevierville - Logo

Miasto Sevierville

Misją miasta Sevierville jest świadczenie wysokiej jakości usług, przy jednoczesnym zachowaniu i wspieraniu zbiorowych interesów wszystkich obywateli i gości naszej społeczności.

Rozpocznij działalność gospodarczą w Sevierville

Odwiedź nasz punkt kompleksowej obsługi i dowiedz się, jak rozpocząć działalność gospodarczą w Sevierville.

Convention Center

Przeznaczenie. Placówka. Twoje wydarzenie. Położone w odległości jednego dnia jazdy samochodem od ponad połowy populacji kraju i otoczone sklepami, atrakcjami i pokazami, nowe Centrum Kongresowe Sevierville jest gotowe na organizację Twojego wydarzenia.

Klub golfowy w Sevierville

Klub golfowy Sevierville obejmuje dwa 18-dołkowe pola mistrzowskie: „The Highlands” o par 70, które wije się wśród bujnych wzgórz i górskich stawów ze słodką wodą, oraz „The River” o par 72, które rozciąga się wzdłuż i w poprzek rzeki Little Pigeon.

Zgłoś problem

Wyślij e-mail, aby zgłosić problem do miasta Sevierville tutaj

Zgłoś problem lub złóż wniosek o usługę.

Skontaktuj się z nami!

Pozostań w kontakcie z miastem na Facebooku i X.

Płatności online

Zapłać rachunek za wodę lub złóż podatek hotelowy online tutaj

Zapłacić rachunek za wodę lub plik podatek hotelowy online.

Witamy w mieście Sevierville

Twoje rodzinne miasto w Smokies.

Pomnik Dolly Parton przed budynkiem sądu hrabstwa Sevier w Sevierville w stanie Tennessee 

Witamy na oficjalnej stronie internetowej miasta Sevierville w stanie Tennessee.
Miasto rodzinne Dolly Parton i Twoje miasto w Smokies! 

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza strona i uznasz zawarte w niej informacje za przydatne. Zachęcamy do rozejrzenia się i odkrycia wszystkiego, co ma do zaoferowania Sevierville w stanie Tennessee. 

Jest to misja miasta Sevierville aby świadczyć wysokiej jakości usługi
jednocześnie zachowując i rozwijając interesy zbiorowe
wszystkich obywateli
i gości naszej gminy.

Jeśli masz pytania dotyczące naszego Miasta, zadzwoń do nas pod numer 865.453.5504

Więcej informacji o naszym mieście można znaleźć na stronie Informacje o relokacji miasta Sevierville U dołu tej strony.

4. Psy i koty biegające na wolności

SEKCJA

10-401. Zakaz.
10-402. Konfiskata psów i kotów.

10-401. Zakaz. Niedozwolone jest, aby jakakolwiek osoba posiadająca psa lub kota pozwalała mu biegać na wolności. Do celów niniejszego ustępu „bieganie na wolności” oznacza obecność psa lub kota w dowolnym miejscu z wyjątkiem terenu właściciela.
Pies lub kot nie będzie uważany za biegający na wolności, jeżeli jest na smyczy i pod kontrolą osoby, która jest w stanie go fizycznie kontrolować.
Na żaden cmentarz nie wolno wprowadzać psów ani kotów.
Żadnemu psu ani kotowi nie wolno wchodzić na plaże ani do żadnych ogólnodostępnych kąpielisk w Mieście. (Kodeks 1996, § 10-401, zmodyfikowany)

10-402. Konfiskata psów i kotów. Ilekroć funkcjonariusz policji lub inna osoba wyznaczona przez Komendanta Policji zauważy biegnącego na wolności psa lub kota w rozumieniu niniejszego rozdziału, powinien on, jeśli to możliwe, podnieść i skonfiskować takie zwierzę w miejscu wskazanym przez Komendanta Głównego Policji .
Jeżeli skonfiskowany pies lub kot zostanie opatrzony znakiem identyfikacyjnym, takim jak obroża lub przywieszka, właściciel zostanie niezwłocznie o tym poinformowany. Każdy skonfiskowany pies będzie przetrzymywany przez okres nie krótszy niż siedemdziesiąt dwie (72) godziny. Nie będzie wymaganego okresu przetrzymywania przed zwróceniem skonfiskowanego kota właścicielowi, chyba że u takiego kota istnieje podejrzenie wścieklizny – w takim przypadku skonfiskowany kot będzie przetrzymywany przez okres siedmiu (7) dni. Po upływie siedmiu (7) dni skonfiskowany pies lub kot zostanie usunięty, chyba że jego właściciel odbierze takiego psa lub kota i zapłaci na Policji rozsądne koszty utrzymania takiego psa lub kota oraz opłatę za zatrzymanie w wysokości dziesięciu dolarów (10.00 dolarów) za pierwsze skonfiskowanie oraz odpowiednio piętnaście dolarów (15.00 dolarów) i dwadzieścia pięć dolarów (25.00 dolarów) za odpowiednio drugie i trzecie skonfiskowanie w ciągu jednego (1) roku. Zniszczenie wszelkich skonfiskowanych psów lub kotów przez funkcjonariusza Policji lub jakąkolwiek osobę wyznaczoną przez Komendanta Policji zgodnie z postanowieniami niniejszego rozdziału nastąpi w sposób określony przez okręgowe stowarzyszenie humanitarne. (Kodeks 1996, § 10-402)

Powiadomienia publiczne

Najnowsze wiadomości

Aby zobaczyć pełną listę stanowisk w mieście Sevierville

Zatrudnialiśmy 300 osób

Zobacz aktualne oferty pracy!

Nadchodzące wydarzenia

1 sierpnia
Posiedzenia Komisji Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
1 sierpnia
1 sierpnia
Komisja Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
5 sierpnia
19 sierpnia

Kalendarz miejski