Miasto Sevierville - Logo

Miasto Sevierville

Misją miasta Sevierville jest świadczenie wysokiej jakości usług, przy jednoczesnym zachowaniu i wspieraniu zbiorowych interesów wszystkich obywateli i gości naszej społeczności.

Rozpocznij działalność gospodarczą w Sevierville

Odwiedź nasz punkt kompleksowej obsługi i dowiedz się, jak rozpocząć działalność gospodarczą w Sevierville.

Convention Center

Przeznaczenie. Placówka. Twoje wydarzenie. Położone w odległości jednego dnia jazdy samochodem od ponad połowy populacji kraju i otoczone sklepami, atrakcjami i pokazami, nowe Centrum Kongresowe Sevierville jest gotowe na organizację Twojego wydarzenia.

Klub golfowy w Sevierville

Klub golfowy Sevierville obejmuje dwa 18-dołkowe pola mistrzowskie: „The Highlands” o par 70, które wije się wśród bujnych wzgórz i górskich stawów ze słodką wodą, oraz „The River” o par 72, które rozciąga się wzdłuż i w poprzek rzeki Little Pigeon.

Zgłoś problem

Wyślij e-mail, aby zgłosić problem do miasta Sevierville tutaj

Zgłoś problem lub złóż wniosek o usługę.

Skontaktuj się z nami!

Pozostań w kontakcie z miastem na Facebooku i X.

Płatności online

Zapłać rachunek za wodę lub złóż podatek hotelowy online tutaj

Zapłacić rachunek za wodę lub plik podatek hotelowy online.

Witamy w mieście Sevierville

Twoje rodzinne miasto w Smokies.

Pomnik Dolly Parton przed budynkiem sądu hrabstwa Sevier w Sevierville w stanie Tennessee 

Witamy na oficjalnej stronie internetowej miasta Sevierville w stanie Tennessee.
Miasto rodzinne Dolly Parton i Twoje miasto w Smokies! 

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza strona i uznasz zawarte w niej informacje za przydatne. Zachęcamy do rozejrzenia się i odkrycia wszystkiego, co ma do zaoferowania Sevierville w stanie Tennessee. 

Jest to misja miasta Sevierville aby świadczyć wysokiej jakości usługi
jednocześnie zachowując i rozwijając interesy zbiorowe
wszystkich obywateli
i gości naszej gminy.

Jeśli masz pytania dotyczące naszego Miasta, zadzwoń do nas pod numer 865.453.5504

Więcej informacji o naszym mieście można znaleźć na stronie Informacje o relokacji miasta Sevierville U dołu tej strony.

9. Dzikie lub złośliwe zwierzęta

SEKCJA

10-901. Hodowla zwierząt dzikich i złośliwych.
10-902. Definicje.

10-901. Trzymanie dzikich i złośliwych zwierząt.
(1) Trzymanie lub zezwalanie na trzymanie na swoim terenie jakichkolwiek dzikich lub złośliwych zwierząt w celach wystawowych lub wystawowych jest niezgodne z prawem jakiejkolwiek osoby, zarówno bezpłatnie, jak i za opłatą. Niniejsza sekcja nie ma zastosowania do parków zoologicznych, wystaw zwierząt lub cyrków.
(2) Trzymanie lub pozwalanie na trzymanie jakichkolwiek dzikich zwierząt jako zwierząt domowych jest niezgodne z prawem, chyba że Departament Zasobów Naturalnych stanu wyda zezwolenie.
(3) Trzymanie lub trzymanie w mieście złośliwego zwierzęcia jest niezgodne z prawem. Każde zwierzę znalezione poza terenem jego właściciela może zostać skonfiskowane przez dowolnego funkcjonariusza policji lub funkcjonariusza humanitarnego, a po ustaleniu, w sposób zadowalający dla każdego właściwego sądu, złośliwego charakteru danego zwierzęcia, może zostać zabite przez policję Oficer lub Oficer Humanitarny; z zastrzeżeniem jednak, że niniejszy artykuł nie ma zastosowania do zwierząt znajdujących się pod kontrolą organów ścigania lub organów wojskowych, ani do zwierząt utrzymywanych w celu ochrony mienia, pod warunkiem że zwierzęta te są unieruchomione smyczą lub łańcuchem, klatką, płotem, lub w inny odpowiedni sposób, od kontaktu z ogółem społeczeństwa lub z osobami, które wchodzą na teren obiektu za rzeczywistą lub dorozumianą zgodą właściciela lub lokatora.
(4) Policja może wydać tymczasowe zezwolenie na przetrzymywanie, opiekę i ochronę małego zwierzęcia zamieszkującego ten obszar, które zostało uznane za bezdomne. (Kodeks 1996, § 10-1101)

10-902. Definicje.
(1) „Wredne zwierzę” oznacza każde zwierzę, które wcześniej zaatakowało lub ugryzło jakąkolwiek osobę lub które zachowało się w taki sposób, że osoba udzielająca schronienia temu zwierzęciu wie lub powinna wiedzieć, że zwierzę ma skłonność do atakowania lub gryzienia osoby.
(2) „Dzikie zwierzę” oznacza każdą żywą małpę lub małpę człekokształtną, szopa, skunksa, lisa, węża, innego gada, lamparta, panterę, tygrysa, lwa, rysia lub jakiekolwiek inne zwierzę lub dowolnego ptaka drapieżnego, który zwykle można znaleźć w stan dziki. (Kodeks 1996, § 10-1102)

Powiadomienia publiczne

Najnowsze wiadomości

Aby zobaczyć pełną listę stanowisk w mieście Sevierville

Zatrudnialiśmy 300 osób

Zobacz aktualne oferty pracy!

Nadchodzące wydarzenia

1 sierpnia
Posiedzenia Komisji Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
1 sierpnia
1 sierpnia
Komisja Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
5 sierpnia
19 sierpnia

Kalendarz miejski