Miasto Sevierville - Logo

Miasto Sevierville

Misją miasta Sevierville jest świadczenie wysokiej jakości usług, przy jednoczesnym zachowaniu i wspieraniu zbiorowych interesów wszystkich obywateli i gości naszej społeczności.

Rozpocznij działalność gospodarczą w Sevierville

Odwiedź nasz punkt kompleksowej obsługi i dowiedz się, jak rozpocząć działalność gospodarczą w Sevierville.

Convention Center

Przeznaczenie. Placówka. Twoje wydarzenie. Położone w odległości jednego dnia jazdy samochodem od ponad połowy populacji kraju i otoczone sklepami, atrakcjami i pokazami, nowe Centrum Kongresowe Sevierville jest gotowe na organizację Twojego wydarzenia.

Klub golfowy w Sevierville

Klub golfowy Sevierville obejmuje dwa 18-dołkowe pola mistrzowskie: „The Highlands” o par 70, które wije się wśród bujnych wzgórz i górskich stawów ze słodką wodą, oraz „The River” o par 72, które rozciąga się wzdłuż i w poprzek rzeki Little Pigeon.

Zgłoś problem

Wyślij e-mail, aby zgłosić problem do miasta Sevierville tutaj

Zgłoś problem lub złóż wniosek o usługę.

Skontaktuj się z nami!

Pozostań w kontakcie z miastem na Facebooku i X.

Płatności online

Zapłać rachunek za wodę lub złóż podatek hotelowy online tutaj

Zapłacić rachunek za wodę lub plik podatek hotelowy online.

Witamy w mieście Sevierville

Twoje rodzinne miasto w Smokies.

Pomnik Dolly Parton przed budynkiem sądu hrabstwa Sevier w Sevierville w stanie Tennessee 

Witamy na oficjalnej stronie internetowej miasta Sevierville w stanie Tennessee.
Miasto rodzinne Dolly Parton i Twoje miasto w Smokies! 

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza strona i uznasz zawarte w niej informacje za przydatne. Zachęcamy do rozejrzenia się i odkrycia wszystkiego, co ma do zaoferowania Sevierville w stanie Tennessee. 

Jest to misja miasta Sevierville aby świadczyć wysokiej jakości usługi
jednocześnie zachowując i rozwijając interesy zbiorowe
wszystkich obywateli
i gości naszej gminy.

Jeśli masz pytania dotyczące naszego Miasta, zadzwoń do nas pod numer 865.453.5504

Więcej informacji o naszym mieście można znaleźć na stronie Informacje o relokacji miasta Sevierville U dołu tej strony.

10. Wścieklizna i ukąszenia zwierząt

SEKCJA

10-1001. Raportowanie.
10-1002. Kontrola.

10-1001. Raportowanie. Każdy, kto ma wiedzę lub powody, by sądzić, że jakiekolwiek zwierzę w mieście ugryzło człowieka, ma obowiązek zgłosić w ciągu dwudziestu czterech (24) godzin, o ile jest znane, imię i nazwisko oraz adres właściciela oraz okoliczności związane ze zwierzęciem. Zgłoszenie dotyczące pogryzienia należy zgłosić Policji. (Kodeks 1996, § 10-1201)

10-1002. Kontrola.
(1) Ilekroć jakiekolwiek zwierzę udomowione ugryzie osobę, należy ją zamknąć w miejscu wyznaczonym przez Policję i na taki okres obserwacji, jaki może być konieczny, chyba że zwierzę jest zbyt złośliwe i niebezpieczne, aby można je było bezpiecznie skonfiskować, w w takim przypadku zwierzę może zostać zabite i przesłane do państwowego laboratorium w celu zbadania na wściekliznę.
(2) Jeżeli dzikie zwierzę ugryzło człowieka, należy je zabić, unikając uszkodzenia okolicy głowy (mózgu), i dostarczyć do Laboratorium ds. Wścieklizny Oddziału w Knoxville Departamentu Rolnictwa Tennessee, w stanie schłodzonym, ale nie zamrożonym, w celu zbadania na wściekliznę . (Zamówienie nr 2011-021, grudzień 2011)

Powiadomienia publiczne

Najnowsze wiadomości

Aby zobaczyć pełną listę stanowisk w mieście Sevierville

Zatrudnialiśmy 300 osób

Zobacz aktualne oferty pracy!

Nadchodzące wydarzenia

1 sierpnia
Posiedzenia Komisji Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
1 sierpnia
1 sierpnia
Komisja Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
5 sierpnia
19 sierpnia

Kalendarz miejski