Miasto Sevierville - Logo

Miasto Sevierville

Misją miasta Sevierville jest świadczenie wysokiej jakości usług, przy jednoczesnym zachowaniu i wspieraniu zbiorowych interesów wszystkich obywateli i gości naszej społeczności.

Rozpocznij działalność gospodarczą w Sevierville

Odwiedź nasz punkt kompleksowej obsługi i dowiedz się, jak rozpocząć działalność gospodarczą w Sevierville.

Convention Center

Przeznaczenie. Placówka. Twoje wydarzenie. Położone w odległości jednego dnia jazdy samochodem od ponad połowy populacji kraju i otoczone sklepami, atrakcjami i pokazami, nowe Centrum Kongresowe Sevierville jest gotowe na organizację Twojego wydarzenia.

Klub golfowy w Sevierville

Klub golfowy Sevierville obejmuje dwa 18-dołkowe pola mistrzowskie: „The Highlands” o par 70, które wije się wśród bujnych wzgórz i górskich stawów ze słodką wodą, oraz „The River” o par 72, które rozciąga się wzdłuż i w poprzek rzeki Little Pigeon.

Zgłoś problem

Wyślij e-mail, aby zgłosić problem do miasta Sevierville tutaj

Zgłoś problem lub złóż wniosek o usługę.

Skontaktuj się z nami!

Pozostań w kontakcie z miastem na Facebooku i X.

Płatności online

Zapłać rachunek za wodę lub złóż podatek hotelowy online tutaj

Zapłacić rachunek za wodę lub plik podatek hotelowy online.

Witamy w mieście Sevierville

Twoje rodzinne miasto w Smokies.

Pomnik Dolly Parton przed budynkiem sądu hrabstwa Sevier w Sevierville w stanie Tennessee 

Witamy na oficjalnej stronie internetowej miasta Sevierville w stanie Tennessee.
Miasto rodzinne Dolly Parton i Twoje miasto w Smokies! 

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza strona i uznasz zawarte w niej informacje za przydatne. Zachęcamy do rozejrzenia się i odkrycia wszystkiego, co ma do zaoferowania Sevierville w stanie Tennessee. 

Jest to misja miasta Sevierville aby świadczyć wysokiej jakości usługi
jednocześnie zachowując i rozwijając interesy zbiorowe
wszystkich obywateli
i gości naszej gminy.

Jeśli masz pytania dotyczące naszego Miasta, zadzwoń do nas pod numer 865.453.5504

Więcej informacji o naszym mieście można znaleźć na stronie Informacje o relokacji miasta Sevierville U dołu tej strony.

13. Zakaz karmienia ptactwa wodnego i/lub organizmów wodnych

SEKCJA

10-1301. Zakaz żerowania na terenach publicznych.
10-1302. Definicje.
10-1303. Kary.
10-1301. Zakaz żerowania na terenach publicznych. Karmienie ptactwa wodnego lub organizmów wodnych w lub na terenie miejskich parków, pól golfowych, ścieżek spacerowych i/lub terenów zielonych lub innych obiektów miejskich jest niezgodne z prawem. (Zamówienie nr 2007-016, lipiec 2007)
10-1302. Definicje.

(1) „Życie wodne” definiuje się jako ryby, żółwie, żaby i inne kręgowce i bezkręgowce rozmnażające się w wodzie.

(2) „Karmienie” definiuje się jako dostarczanie substancji, które mogą zostać zjedzone przez ptactwo wodne lub organizmy wodne i/lub które mogą zostać skonsumowane przez ptactwo wodne lub organizmy wodne. Karmienie obejmuje między innymi ręczne karmienie ptactwa wodnego, umieszczanie pożywienia na ziemi, wyrzucanie pożywienia na ziemię lub do wody w celu spożycia przez ptactwo wodne lub organizmy wodne.

(3) „Ptactwo wodne” oznacza między innymi ptaki wodne, takie jak gęsi, kaczki, łabędzie i inne podobne ptaki. (Zamówienie nr 2007-016, lipiec 2007)

10-1303. Kary. Osoby uznane za winne naruszenia niniejszego rozdziału będą podlegać karze grzywny w wysokości do pięćdziesięciu dolarów (50.00 dolarów) plus koszty sądowe w Sądzie Miejskim w Sevierville. (Zamówienie nr 2007-016, lipiec 2007)

Powiadomienia publiczne

Najnowsze wiadomości

Aby zobaczyć pełną listę stanowisk w mieście Sevierville

Zatrudnialiśmy 300 osób

Zobacz aktualne oferty pracy!

Nadchodzące wydarzenia

1 sierpnia
Posiedzenia Komisji Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
1 sierpnia
1 sierpnia
Komisja Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
5 sierpnia
19 sierpnia

Kalendarz miejski