Miasto Sevierville - Logo

Miasto Sevierville

Misją miasta Sevierville jest świadczenie wysokiej jakości usług, przy jednoczesnym zachowaniu i wspieraniu zbiorowych interesów wszystkich obywateli i gości naszej społeczności.

Rozpocznij działalność gospodarczą w Sevierville

Odwiedź nasz punkt kompleksowej obsługi i dowiedz się, jak rozpocząć działalność gospodarczą w Sevierville.

Convention Center

Przeznaczenie. Placówka. Twoje wydarzenie. Położone w odległości jednego dnia jazdy samochodem od ponad połowy populacji kraju i otoczone sklepami, atrakcjami i pokazami, nowe Centrum Kongresowe Sevierville jest gotowe na organizację Twojego wydarzenia.

Klub golfowy w Sevierville

Klub golfowy Sevierville obejmuje dwa 18-dołkowe pola mistrzowskie: „The Highlands” o par 70, które wije się wśród bujnych wzgórz i górskich stawów ze słodką wodą, oraz „The River” o par 72, które rozciąga się wzdłuż i w poprzek rzeki Little Pigeon.

Zgłoś problem

Wyślij e-mail, aby zgłosić problem do miasta Sevierville tutaj

Zgłoś problem lub złóż wniosek o usługę.

Skontaktuj się z nami!

Pozostań w kontakcie z miastem na Facebooku i X.

Płatności online

Zapłać rachunek za wodę lub złóż podatek hotelowy online tutaj

Zapłacić rachunek za wodę lub plik podatek hotelowy online.

Witamy w mieście Sevierville

Twoje rodzinne miasto w Smokies.

Pomnik Dolly Parton przed budynkiem sądu hrabstwa Sevier w Sevierville w stanie Tennessee 

Witamy na oficjalnej stronie internetowej miasta Sevierville w stanie Tennessee.
Miasto rodzinne Dolly Parton i Twoje miasto w Smokies! 

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza strona i uznasz zawarte w niej informacje za przydatne. Zachęcamy do rozejrzenia się i odkrycia wszystkiego, co ma do zaoferowania Sevierville w stanie Tennessee. 

Jest to misja miasta Sevierville aby świadczyć wysokiej jakości usługi
jednocześnie zachowując i rozwijając interesy zbiorowe
wszystkich obywateli
i gości naszej gminy.

Jeśli masz pytania dotyczące naszego Miasta, zadzwoń do nas pod numer 865.453.5504

Więcej informacji o naszym mieście można znaleźć na stronie Informacje o relokacji miasta Sevierville U dołu tej strony.

1. Identyfikacja i szczepienie

SEKCJA

10-101. Identyfikacja psów.
10-102. Identyfikacja kotów.
10-103. Szczepionka.
10-104. Kary.

10-101. Identyfikacja psów. Każdy właściciel psa w wieku powyżej trzech (3) miesięcy ma obowiązek przymocować metalową przywieszkę lub w inny sposób do obroży psa zawierającą informacje, w tym między innymi imię i nazwisko właściciela oraz adres. Taka identyfikacja będzie stanowić dodatek do przywieszki szczepień, jeżeli jest to wymagane przez prawo. (Kodeks 1996, § 10-101)

10-102. Identyfikacja kotów. Każdy właściciel kota w wieku powyżej sześciu (6) miesięcy powinien przyczepić metalową przywieszkę lub w inny sposób umieścić na obroży wspomnianą informację o kocie, zawierającą między innymi imię i nazwisko właściciela oraz adres. Taka identyfikacja będzie stanowić dodatek do przywieszki szczepień, jeżeli jest to wymagane przez prawo. (Kodeks 1996, § 10-102) 

10-103. Szczepionka.
(1) Obowiązkiem każdego właściciela psa jest zaszczepienie go ptasią szczepionką przeciw wściekliźnie lub inną podobną szczepionką przez lekarza weterynarii, zgodnie z przepisami prawa stanowego.
(2) Obowiązkiem każdego właściciela kota jest zaszczepienie takiego kota ptasią szczepionką przeciw wściekliźnie lub inną podobną szczepionką przez lekarza weterynarii, zgodnie z przepisami prawa stanowego.
(3) Psy w wieku poniżej trzech (3) miesięcy i koty w wieku poniżej sześciu (6) miesięcy nie muszą być szczepione.
(4) Każdy pies lub kot, dla którego lekarz weterynarii posiadający licencję państwową wystawi zaświadczenie stwierdzające, że proponowane szczepienie będzie szkodliwe, będzie zwolniony z obowiązku szczepienia przewidzianego w niniejszym rozdziale. (Kodeks 1996, § 10-103)

10-104. Kary. Oprócz kar określonych poniżej, każdy funkcjonariusz Policji Miejskiej lub inna osoba wyznaczona przez Komendanta Głównego Policji zobowiązana jest do skonfiskowania każdego psa lub kota, który nie nosi przywieszek. Właściciel może przejąć w posiadanie psa lub kota w ten sposób skonfiskowanego lub zajętego, uiszczając opłatę za zatrzymanie zgodnie z harmonogramem określonym w § 10-402 oraz pokrywając rozsądne koszty utrzymania takiego psa lub kota w okresie jego skonfiskowania, pod warunkiem jednakże, że wspomniany pies lub kot nie zostanie wypuszczony do czasu dostarczenia funkcjonariuszowi Policji dowodu, że pies lub kot został zaszczepiony szczepionką przeciwko wściekliźnie zgodnie z warunkami niniejszego rozdziału.
Po skonfiskowaniu takiego psa lub kota na okres nie krótszy niż siedemdziesiąt dwie (72) godziny bez odebrania go przez właściciela lub kogokolwiek w jego imieniu, wspomniany pies lub kot zostanie zniszczony pod kierunkiem władz humanitarne społeczeństwo hrabstwa. Zawiadomienie o skonfiskowaniu zostanie przekazane przez osobę lub funkcjonariusza będącego w posiadaniu psa lub kota w ciągu dwudziestu czterech (24) godzin od skonfiskowania właścicielowi psa lub kota właścicielowi psa lub kota, jeśli jest znany. (Kodeks 1996, § 10-104)

Powiadomienia publiczne

Najnowsze wiadomości

Aby zobaczyć pełną listę stanowisk w mieście Sevierville

Zatrudnialiśmy 300 osób

Zobacz aktualne oferty pracy!

Nadchodzące wydarzenia

1 sierpnia
Posiedzenia Komisji Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
1 sierpnia
1 sierpnia
Komisja Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
5 sierpnia
19 sierpnia

Kalendarz miejski