Miasto Sevierville - Logo

Miasto Sevierville

Misją miasta Sevierville jest świadczenie wysokiej jakości usług, przy jednoczesnym zachowaniu i wspieraniu zbiorowych interesów wszystkich obywateli i gości naszej społeczności.

Rozpocznij działalność gospodarczą w Sevierville

Odwiedź nasz punkt kompleksowej obsługi i dowiedz się, jak rozpocząć działalność gospodarczą w Sevierville.

Convention Center

Przeznaczenie. Placówka. Twoje wydarzenie. Położone w odległości jednego dnia jazdy samochodem od ponad połowy populacji kraju i otoczone sklepami, atrakcjami i pokazami, nowe Centrum Kongresowe Sevierville jest gotowe na organizację Twojego wydarzenia.

Klub golfowy w Sevierville

Klub golfowy Sevierville obejmuje dwa 18-dołkowe pola mistrzowskie: „The Highlands” o par 70, które wije się wśród bujnych wzgórz i górskich stawów ze słodką wodą, oraz „The River” o par 72, które rozciąga się wzdłuż i w poprzek rzeki Little Pigeon.

Zgłoś problem

Wyślij e-mail, aby zgłosić problem do miasta Sevierville tutaj

Zgłoś problem lub złóż wniosek o usługę.

Skontaktuj się z nami!

Pozostań w kontakcie z miastem na Facebooku i X.

Płatności online

Zapłać rachunek za wodę lub złóż podatek hotelowy online tutaj

Zapłacić rachunek za wodę lub plik podatek hotelowy online.

Witamy w mieście Sevierville

Twoje rodzinne miasto w Smokies.

Pomnik Dolly Parton przed budynkiem sądu hrabstwa Sevier w Sevierville w stanie Tennessee 

Witamy na oficjalnej stronie internetowej miasta Sevierville w stanie Tennessee.
Miasto rodzinne Dolly Parton i Twoje miasto w Smokies! 

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza strona i uznasz zawarte w niej informacje za przydatne. Zachęcamy do rozejrzenia się i odkrycia wszystkiego, co ma do zaoferowania Sevierville w stanie Tennessee. 

Jest to misja miasta Sevierville aby świadczyć wysokiej jakości usługi
jednocześnie zachowując i rozwijając interesy zbiorowe
wszystkich obywateli
i gości naszej gminy.

Jeśli masz pytania dotyczące naszego Miasta, zadzwoń do nas pod numer 865.453.5504

Więcej informacji o naszym mieście można znaleźć na stronie Informacje o relokacji miasta Sevierville U dołu tej strony.

5. Trzymanie szczekających psów i płaczących kotów

SEKCJA

10-501. Ukrywanie.
10-502. Petycje zawierające skargi na wściekłe lub szczekające psy lub płaczące koty.

10-501. Ukrywanie. Będzie niezgodne z prawem, aby jakakolwiek osoba świadomie trzymała lub ukrywała psa, który zwykle płacze lub wyje, zakłócając spokój i ciszę w okolicy lub w taki sposób, który materialnie przeszkadza lub denerwuje osoby w sąsiedztwie, które są zwykłymi ludźmi delikatność uczuć. Niniejszym uznaje się, że takie psy i koty stanowią zagrożenie publiczne. (Kodeks 1996, § 10-501)

10-502. Petycje zawierające skargi na wściekłe lub szczekające psy lub płaczące koty.
(1) Jeżeli jakakolwiek osoba złoży skargę do Policji, że pies, który notorycznie szczeka, wyje lub skowycze, albo kot, który notorycznie płacze lub wyje, jest trzymany przez jakąkolwiek osobę w Mieście, Komenda Policji powiadamia właściciela tego psa lub kota, że ​​otrzymano skargę i że dana osoba powinna podjąć wszelkie niezbędne kroki, aby złagodzić wycie, skowyt lub płacz.
(2) Jeżeli ostrzeżenie udzielone osobie, której zarzuca się posiadanie psa lub kota, o której mowa w ust. 1 powyżej, okaże się nieskuteczne, wówczas można zgłosić potwierdzoną skargę co najmniej dwóch (2) obywateli nie z tej samej rodziny. Departament Policji, twierdząc, że wściekły pies lub pies, który zwykle szczeka, wyje lub skowycze, lub kot, który często płacze lub wyje, jest trzymany przez jakąkolwiek osobę na terenie miasta. Policja poinformuje właściciela takiego psa lub kota o otrzymaniu przedmiotowej petycji i zwróci się do właściciela psa lub kota o naruszenie zarzucane we wspomnianej petycji. (Kodeks 1996, § 10-502)

Powiadomienia publiczne

Najnowsze wiadomości

Aby zobaczyć pełną listę stanowisk w mieście Sevierville

Zatrudnialiśmy 300 osób

Zobacz aktualne oferty pracy!

Nadchodzące wydarzenia

1 lipca
4 lipca

SPOTKANIE PRZENIESIONE DO 11 LIPCATH

11 lipca
Posiedzenia Komisji Planowania
Data 07.11.2024 5: 00 pm

 

11 lipca
Komisja Planowania
Data 07.11.2024 5: 00 pm
15 lipca

Kalendarz miejski