Miasto Sevierville - Logo

Miasto Sevierville

Misją miasta Sevierville jest świadczenie wysokiej jakości usług, przy jednoczesnym zachowaniu i wspieraniu zbiorowych interesów wszystkich obywateli i gości naszej społeczności.

Rozpocznij działalność gospodarczą w Sevierville

Odwiedź nasz punkt kompleksowej obsługi i dowiedz się, jak rozpocząć działalność gospodarczą w Sevierville.

Convention Center

Przeznaczenie. Placówka. Twoje wydarzenie. Położone w odległości jednego dnia jazdy samochodem od ponad połowy populacji kraju i otoczone sklepami, atrakcjami i pokazami, nowe Centrum Kongresowe Sevierville jest gotowe na organizację Twojego wydarzenia.

Klub golfowy w Sevierville

Klub golfowy Sevierville obejmuje dwa 18-dołkowe pola mistrzowskie: „The Highlands” o par 70, które wije się wśród bujnych wzgórz i górskich stawów ze słodką wodą, oraz „The River” o par 72, które rozciąga się wzdłuż i w poprzek rzeki Little Pigeon.

Zgłoś problem

Wyślij e-mail, aby zgłosić problem do miasta Sevierville tutaj

Zgłoś problem lub złóż wniosek o usługę.

Skontaktuj się z nami!

Pozostań w kontakcie z miastem na Facebooku i X.

Płatności online

Zapłać rachunek za wodę lub złóż podatek hotelowy online tutaj

Zapłacić rachunek za wodę lub plik podatek hotelowy online.

Witamy w mieście Sevierville

Twoje rodzinne miasto w Smokies.

Pomnik Dolly Parton przed budynkiem sądu hrabstwa Sevier w Sevierville w stanie Tennessee 

Witamy na oficjalnej stronie internetowej miasta Sevierville w stanie Tennessee.
Miasto rodzinne Dolly Parton i Twoje miasto w Smokies! 

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza strona i uznasz zawarte w niej informacje za przydatne. Zachęcamy do rozejrzenia się i odkrycia wszystkiego, co ma do zaoferowania Sevierville w stanie Tennessee. 

Jest to misja miasta Sevierville aby świadczyć wysokiej jakości usługi
jednocześnie zachowując i rozwijając interesy zbiorowe
wszystkich obywateli
i gości naszej gminy.

Jeśli masz pytania dotyczące naszego Miasta, zadzwoń do nas pod numer 865.453.5504

Więcej informacji o naszym mieście można znaleźć na stronie Informacje o relokacji miasta Sevierville U dołu tej strony.

12. Postanowienia różne

SEKCJA

10-1201. Pewne zakazy.
10-1202. Wyjątek.
10-1203. Uprawnienia Szefa Policji.
10-1204. Zezwolenia specjalne.

10-1201. Pewne zakazy. O ile niniejszy rozdział nie stanowi inaczej, nikt nie może trzymać na terenie Miasta bydła, krów, koni, owiec, świń, kóz, kurczaków, kaczek, indyków, gęsi lub innego inwentarza żywego. (Kodeks 1996, § 10-1401)

10-1202. Wyjątek. Niniejszy rozdział nie ma zastosowania na obszarach Miasta o charakterze rolniczym ani nie ma zastosowania do zwierząt gospodarskich sprowadzanych do Miasta w celu wysłania poza Miasto. (Kodeks 1996, § 10-1402)

10-1203. Uprawnienia Szefa Policji. Komendant Policji ma prawo wydać zarządzenie zakazujące trzymania zwierząt, ptactwa lub ptaków, które uznane zostaną za stanowiące zagrożenie dla zdrowia ludności. (Kodeks 1996, § 10-1403)

10-1204. Zezwolenia specjalne. Trzymanie zwierząt, ptaków i ptactwa w inny sposób zabronione w niniejszym rozdziale może być dozwolone po złożeniu wniosku o specjalne zezwolenie do Zarządu Burmistrza i Radnych. Zezwolenia takie mogą być wydawane w celu umożliwienia występów cyrkowych lub innych publicznych imprez wystawienniczych lub rozrywkowych. (Kodeks 1996, § 10-1404)

Powiadomienia publiczne

Najnowsze wiadomości

Aby zobaczyć pełną listę stanowisk w mieście Sevierville

Zatrudnialiśmy 300 osób

Zobacz aktualne oferty pracy!

Nadchodzące wydarzenia

1 sierpnia
Posiedzenia Komisji Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
1 sierpnia
1 sierpnia
Komisja Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
5 sierpnia
19 sierpnia

Kalendarz miejski