Miasto Sevierville - Logo

Miasto Sevierville

Misją miasta Sevierville jest świadczenie wysokiej jakości usług, przy jednoczesnym zachowaniu i wspieraniu zbiorowych interesów wszystkich obywateli i gości naszej społeczności.

Rozpocznij działalność gospodarczą w Sevierville

Odwiedź nasz punkt kompleksowej obsługi i dowiedz się, jak rozpocząć działalność gospodarczą w Sevierville.

Convention Center

Przeznaczenie. Placówka. Twoje wydarzenie. Położone w odległości jednego dnia jazdy samochodem od ponad połowy populacji kraju i otoczone sklepami, atrakcjami i pokazami, nowe Centrum Kongresowe Sevierville jest gotowe na organizację Twojego wydarzenia.

Klub golfowy w Sevierville

Klub golfowy Sevierville obejmuje dwa 18-dołkowe pola mistrzowskie: „The Highlands” o par 70, które wije się wśród bujnych wzgórz i górskich stawów ze słodką wodą, oraz „The River” o par 72, które rozciąga się wzdłuż i w poprzek rzeki Little Pigeon.

Zgłoś problem

Wyślij e-mail, aby zgłosić problem do miasta Sevierville tutaj

Zgłoś problem lub złóż wniosek o usługę.

Skontaktuj się z nami!

Pozostań w kontakcie z miastem na Facebooku i X.

Płatności online

Zapłać rachunek za wodę lub złóż podatek hotelowy online tutaj

Zapłacić rachunek za wodę lub plik podatek hotelowy online.

Witamy w mieście Sevierville

Twoje rodzinne miasto w Smokies.

Pomnik Dolly Parton przed budynkiem sądu hrabstwa Sevier w Sevierville w stanie Tennessee 

Witamy na oficjalnej stronie internetowej miasta Sevierville w stanie Tennessee.
Miasto rodzinne Dolly Parton i Twoje miasto w Smokies! 

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza strona i uznasz zawarte w niej informacje za przydatne. Zachęcamy do rozejrzenia się i odkrycia wszystkiego, co ma do zaoferowania Sevierville w stanie Tennessee. 

Jest to misja miasta Sevierville aby świadczyć wysokiej jakości usługi
jednocześnie zachowując i rozwijając interesy zbiorowe
wszystkich obywateli
i gości naszej gminy.

Jeśli masz pytania dotyczące naszego Miasta, zadzwoń do nas pod numer 865.453.5504

Więcej informacji o naszym mieście można znaleźć na stronie Informacje o relokacji miasta Sevierville U dołu tej strony.

Jaka sprzedaż podlega podatkowi od rozrywki?

Podatek od rozrywki powinien pobierać każdy teatr, zawody sportowe, wystawa, przedstawienie, produkcja, performance, koncert, recital, cyrk, karnawał, występ, wystawa, wykład, klub nocny, taniec, restauracja, która zapewnia pokaz na parkiecie, przejażdżki lub wycieczki, strzelnice oraz wszelkie urządzenia mechaniczne lub elektryczne służące do celów rekreacyjnych lub zawodowych, do których za wstęp lub wejście (bezpośrednio lub pośrednio) pobierana jest opłata. (Aby uzyskać pełną listę rodzajów działalności wymaganych do pobrania tego podatku, zapoznaj się z przepisami dotyczącymi podatku od rozrywki na stronie internetowej miasta.) „Wstęp” oznacza wstęp na rozrywkę lub dla niej, czy to w charakterze uczestnika, widza, czy w inny sposób.

Podatek taki będzie doliczany przez każdego operatora do każdego sprzedanego biletu za wynagrodzeniem za wstęp do takiej rozrywki i będzie pobierany przez takiego operatora od konsumenta i przekazywany do Rejestratora Miejskiego. Podatek nie jest pobierany przez operatora. Jeżeli podatek naliczony od indywidualnego biletu wstępu obejmuje ułamek centa, pobierany jest następny pełny cent.

Powiadomienia publiczne

 • Zawiadomienie o posiedzeniu PBA - 4
  Środa, 17 April 2024

  Będzie to stanowić informację prawną, że Zarząd Budownictwa Publicznego miasta Sevierville (PBA) zaplanował spotkanie na wtorek, 16 kwietnia 2024 r. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 2:00 w sali konferencyjnej administracji w ratuszu Sevierville, 120 Gary Wade Blvd, Sevierville, Tennessee.

  Celem spotkania będzie rozważenie zlecenia zmiany z Denark Construction, ROW...

  Czytaj więcej..

 • Zawiadomienie o przesłuchaniu publicznym - O-2024-004 - Zmiana rozporządzenia w sprawie zagospodarowania przestrzennego
  Wtorek, 12 marca 2024

  Będzie to służyć jako powiadomienie prawne o zaplanowanym przesłuchaniu publicznym w celu uzyskania wszelkich uwag publicznych w sprawie zmiany rozporządzenia w sprawie zagospodarowania przestrzennego Sevierville, zgodnie z propozycją zawartą w O-2024-004, w odniesieniu do funkcjonalnych klasyfikacji dróg.

  ...

  Czytaj więcej..

 • Zawiadomienie o standardowych terminach posiedzeń na rok 2024
  Czwartek, 04, styczeń 2024

  Rada Burmistrza i Radnych Sevierville niniejszym powiadamia wszystkich obywateli miasta Sevierville w stanie Tennessee, że otwarte i publiczne spotkania odbędą się w roku 2024 w Sevierville Civic Center, 130 Gary Wade Blvd., Sevierville, Tennessee (o ile nie wskazano inaczej) następująco:

  ...

  Czytaj więcej..

Najnowsze wieści

Aby zobaczyć pełną listę stanowisk w mieście Sevierville

Zatrudnialiśmy 300 osób

Zobacz aktualne oferty pracy!

Nadchodzące wydarzenia

2 Maja
Posiedzenia Komisji Planowania
Data 05.02.2024 5: 00 pm
2 Maja
Komisja Planowania
Data 05.02.2024 5: 00 pm
6 Maja
20 Maja

Kalendarz miejski