Miasto Sevierville - Logo

Miasto Sevierville

Misją miasta Sevierville jest świadczenie wysokiej jakości usług, przy jednoczesnym zachowaniu i wspieraniu zbiorowych interesów wszystkich obywateli i gości naszej społeczności.

Rozpocznij działalność gospodarczą w Sevierville

Odwiedź nasz punkt kompleksowej obsługi i dowiedz się, jak rozpocząć działalność gospodarczą w Sevierville.

Convention Center

Przeznaczenie. Placówka. Twoje wydarzenie. Położone w odległości jednego dnia jazdy samochodem od ponad połowy populacji kraju i otoczone sklepami, atrakcjami i pokazami, nowe Centrum Kongresowe Sevierville jest gotowe na organizację Twojego wydarzenia.

Klub golfowy w Sevierville

Klub golfowy Sevierville obejmuje dwa 18-dołkowe pola mistrzowskie: „The Highlands” o par 70, które wije się wśród bujnych wzgórz i górskich stawów ze słodką wodą, oraz „The River” o par 72, które rozciąga się wzdłuż i w poprzek rzeki Little Pigeon.

Zgłoś problem

Wyślij e-mail, aby zgłosić problem do miasta Sevierville tutaj

Zgłoś problem lub złóż wniosek o usługę.

Skontaktuj się z nami!

Pozostań w kontakcie z miastem na Facebooku i X.

Płatności online

Zapłać rachunek za wodę lub złóż podatek hotelowy online tutaj

Zapłacić rachunek za wodę lub plik podatek hotelowy online.

Witamy w mieście Sevierville

Twoje rodzinne miasto w Smokies.

Pomnik Dolly Parton przed budynkiem sądu hrabstwa Sevier w Sevierville w stanie Tennessee 

Witamy na oficjalnej stronie internetowej miasta Sevierville w stanie Tennessee.
Miasto rodzinne Dolly Parton i Twoje miasto w Smokies! 

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza strona i uznasz zawarte w niej informacje za przydatne. Zachęcamy do rozejrzenia się i odkrycia wszystkiego, co ma do zaoferowania Sevierville w stanie Tennessee. 

Jest to misja miasta Sevierville aby świadczyć wysokiej jakości usługi
jednocześnie zachowując i rozwijając interesy zbiorowe
wszystkich obywateli
i gości naszej gminy.

Jeśli masz pytania dotyczące naszego Miasta, zadzwoń do nas pod numer 865.453.5504

Więcej informacji o naszym mieście można znaleźć na stronie Informacje o relokacji miasta Sevierville U dołu tej strony.

Powiadomienia publiczne

 • Zawiadomienie o przełożeniu spotkań PC i BZA – 7
  Czwartek, 20 czerwca 2024

  Będzie to stanowić informację prawną, że posiedzenia Komisji Planowania Regionalnego w Sevierville i Komisji Apelacyjnej ds. zagospodarowania przestrzennego w czwartek 4 lipca 2024 r. zostały przełożone na czwartek 11 lipca 2024 r. Posiedzenia odbędą się o godzinie 5:00 w Sevierville Centrum Obywatelskie. Dalsze informacje na temat tych spotkań można uzyskać dzwoniąc do Urzędu Miejskiego w Sevierville pod numer 453-5504 w zwykłych godzinach pracy,...

  Czytaj więcej..

 • Zawiadomienie o przełożeniu spotkania BMA – 7
  Czwartek, 20 czerwca 2024

  Będzie to stanowić informację prawną, że poniedziałek, 15 lipca 2024 r. posiedzenie Rady Burmistrzów i Radnych miasta Sevierville (BMA) zostało przełożone na 22 lipca 2024 r. Spotkanie odbędzie się o godzinie 6:00 w Sevierville Centrum Obywatelskie. Więcej informacji na temat tego spotkania można uzyskać dzwoniąc do ratusza w Sevierville pod numer 453-5504 w zwykłych godzinach pracy, od poniedziałku do...

  Czytaj więcej..

 • Zawiadomienie o przesłuchaniu publicznym – O-2024-009 – Zmiana planu zagospodarowania przestrzennego Middle Creek Rd – 5 r.
  Poniedziałek, 29 kwietnia 2024

  Będzie to służyć jako powiadomienie prawne o zaplanowanym przesłuchaniu publicznym w celu uzyskania wszelkich publicznych uwag w sprawie zmiany planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomości zgodnie z propozycją zawartą w O-2024-009, która obejmuje grunty przy Middle Creek Road od LDR do Karoliny Północnej. Teren ten zaznaczony jest na mapie zacienionymi obszarami.

  ...

  Czytaj więcej..

 • Zawiadomienie o standardowych terminach posiedzeń na rok 2024
  Czwartek, 04, styczeń 2024

  Rada Burmistrza i Radnych Sevierville niniejszym powiadamia wszystkich obywateli miasta Sevierville w stanie Tennessee, że otwarte i publiczne spotkania odbędą się w roku 2024 w Sevierville Civic Center, 130 Gary Wade Blvd., Sevierville, Tennessee (o ile nie wskazano inaczej) następująco:

  ...

  Czytaj więcej..

Najnowsze wiadomości

Aby zobaczyć pełną listę stanowisk w mieście Sevierville

Zatrudnialiśmy 300 osób

Zobacz aktualne oferty pracy!

Nadchodzące wydarzenia

15 lipca
1 sierpnia
Posiedzenia Komisji Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
1 sierpnia
1 sierpnia
Komisja Planowania
Data 08.01.2024 5: 00 pm
5 sierpnia

Kalendarz miejski